Търсене за AUTOMEGA

Филтриране на Части
id Ключова дума Код Марка Производител


Снимка Име EAN OEM Описание
1ъглово задвижване, ос на тахографа405318404922430409019302A
2ъглово задвижване, ос на тахографа4053184049231304090193095B
3ъглово задвижване, ос на тахографа40531841483923007240414
4ъглов шарнир, надлъжна кормилна щанга405318401122130601720648вътрешна резба, мм[=>]M 16 x 1,5 [=>]с лява резба масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно тегло, кг[=>]1,500 необходими бройки, [=>]1
5щипка (клипс) за бронята40531840923981017190242
6щипка (клипс)40531840939511023450957тегло, кг[=>]0,002
7щипка (клипс)40531840889711014060528тегло, кг[=>]0,004
8щипка (клипс)40531841949791114060528тегло, кг[=>]0,004
9щипка (клипс)4053184035739108530585113C
10щипка (клипс)40531840357151085305851H0A
11щипка (клипс)40531840357911085307331H0Bтегло, кг[=>]0,001
12щипка (клипс)40531840830441011620484[=>]черен
13щипка (клипс)40531841264441123450957тегло, кг[=>]0,002
14щипка (клипс)40531841587423013360956тегло, кг[=>]0,003
15щекер, запалителна свещ| щекер, запалителна свещ4053184024863100350255036Jдълж.1/дълж.2, мм[=>]118 размер на гайч.ключ, [=>]21 [=>]защитен от смущения съпротивление, килоом[=>]5 спецификация, [=>]Sagezahngewinde спецификация, [=>]M4 спецификация, [=>]Bakelit / Silikon спецификация, [=>]beidseitig устойчив на висока температура до, °C[=>]150 за провод с диаметър, мм[=>]7
16щекер, дистрибутор на запалването| щекер, запалителна бобина| щекер, дистрибутор на запалването4053184038730300350281052[=>]права [=>]защитен от смущения [=>]защитен от смущения съпротивление, килоом[=>]1 спецификация, [=>]Sagezahngewinde спецификация, [=>]M4 за провод с диаметър, мм[=>]7 спецификация, [=>]beidseitig дълж.1/дълж.2, мм[=>]68 устойчив на висока температура до, °C[=>]120 спецификация, [=>]Audi спецификация, [=>]Silikon [=>]права
17щекер40531841152261112860413
18щанга/подпора, стабилизатор4053184072673309961450457мярка на резбата, [=>]M10 [=>]свързваща щанга тегло, кг[=>]0,42
19щанга/подпора, стабилизатор405318401196230700140210вътрешен диаметър, мм[=>]7 външна резба, мм[=>]M 10 x 1,5 [=>]свързваща щанга масто на монтаж, [=>]на задната ос от двете страни тегло, кг[=>]0,150 необходими бройки, [=>]2
20щанга/подпора, стабилизатор4053184049392304110049701Bмасто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]108 мярка на резбата, [=>]M12x1,5 [=>]стомана [=>]свързваща щанга стабилизатор-O, мм[=>]27 масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно
21щанга/подпора, стабилизатор40531840494083041100512D0масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво [=>]свързваща щанга [=>]с гумен тампон дължина, мм[=>]115 вътрешен диаметър, мм[=>]13,5
22щанга/подпора, стабилизатор40531840494153041100522D0масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно [=>]свързваща щанга [=>]с гумен тампон дължина, мм[=>]115 вътрешен диаметър, мм[=>]13,5
23щанга/подпора, стабилизатор40531840496373041103151J0Gдължина, мм[=>]105 [=>]метал [=>]свързваща щанга масто на монтаж, [=>]предна ос тегло, кг[=>]0,25 необходими бройки, [=>]2
24щанга/подпора, стабилизатор405318401097230601500970масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно дължина, мм[=>]150 [=>]свързваща щанга тегло, кг[=>]0,218
25щанга/подпора, стабилизатор40531840496443041103151J0Hмасто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]105 [=>]пластмаса [=>]свързваща щанга стабилизатор-O, мм[=>]23 масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно
26щанга/подпора, стабилизатор405318401098930601500971масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]150 [=>]свързваща щанга тегло, кг[=>]0,218
27щанга/подпора, стабилизатор4053184049699304110315357Cмасто на монтаж, [=>]на предната ос отляво масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно [=>]свързваща щанга [=>]без закрепващ материал дължина, мм[=>]78 вътрешен диаметър, мм[=>]18,5 [=>]брой
28щанга/подпора, стабилизатор40531840497503041103156Q0Gмасто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]270 [=>]свързваща щанга усилено изпълнение, [=>] мярка на резбата 1, [=>]M10x1,5 масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно мярка на резбата 2, [=>]M10x1,5
29щанга/подпора, стабилизатор40531840497673041103161J0Dмасто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно дължина, мм[=>]336 [=>]свързваща щанга усилено изпълнение, [=>] мярка на резбата 1, [=>]M12x1,75 мярка на резбата 2, [=>]M12x1,75
30щанга/подпора, стабилизатор40531840486543040704658A0Cмасто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]269 [=>]свързваща щанга мярка на резбата 1, [=>]M10x1,5 масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно мярка на резбата 2, [=>]M10x1,5