Търсене за BEGEL Germany

Филтриране на Части
id Ключова дума Код Марка Производител


Снимка Име EAN OEM Описание
1ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаBG33015O, мм[=>]25 дължина, мм[=>]95 тегло, кг[=>]0,350 тръба-O, мм[=>]25 необходими бройки, [=>]2 размер на конуса, мм[=>]16 външна резба, мм[=>]M12x1.5 външна резба, мм[=>]M18x1.5 [=>]с дясна резба
2щанга/подпора, стабилизаторBG42206масто на монтаж, [=>]задна ос тегло, кг[=>]0,105 [=>]свързваща щанга
3щанга/подпора, стабилизаторBG32276масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]138,15 тегло, кг[=>]0,326 необходими бройки, [=>]1 външна резба, мм[=>]M12x1.5 [=>]метал външен диаметър, мм[=>]10 [=>]свързваща щанга
4щанга/подпора, стабилизаторBG32277масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно дължина, мм[=>]138,15 тегло, кг[=>]0,327 необходими бройки, [=>]1 външна резба, мм[=>]M12x1.5 [=>]метал външен диаметър, мм[=>]10 [=>]свързваща щанга
5щанга/подпора, стабилизаторBG32079масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво тегло, кг[=>]0,144 необходими бройки, [=>]1 [=>]свързваща щанга
6щанга/подпора, стабилизаторBG32080масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно тегло, кг[=>]0,144 необходими бройки, [=>]1 [=>]свързваща щанга
7щанга/подпора, стабилизаторBG32082масто на монтаж, [=>]задна ос тегло, кг[=>]0,248 необходими бройки, [=>]2 [=>]метал [=>]свързваща щанга
8щанга/подпора, стабилизаторBG32105масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]250 тегло, кг[=>]0,324 необходими бройки, [=>]1 външна резба, мм[=>]M10x1.5 [=>]свързваща щанга
9щанга/подпора, стабилизаторBG32106масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно дължина, мм[=>]250 тегло, кг[=>]0,324 необходими бройки, [=>]1 външна резба, мм[=>]M10x1.5 [=>]свързваща щанга
10щанга/подпора, стабилизаторBG32107масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]230 тегло, кг[=>]0,313 необходими бройки, [=>]1 външна резба, мм[=>]M10x1.5 [=>]свързваща щанга
11щанга/подпора, стабилизаторBG32108масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно дължина, мм[=>]230 тегло, кг[=>]0,313 необходими бройки, [=>]1 външна резба, мм[=>]M10x1.5 [=>]свързваща щанга
12шарнирно съединение, карданен валBG41013дължина, мм[=>]126 тегло, кг[=>]2,384 външен диаметър, мм[=>]48
13хидравлична помпа, кормилно управлениеBG13001тегло, кг[=>]2,07 необходими бройки, [=>]1
14хидравлична помпа, кормилно управлениеBG13005тегло, кг[=>]2,016 необходими бройки, [=>]1
15филтър, въздух за вътрешно пространствоBG83002тегло, кг[=>]0,238 необходими бройки, [=>]1
16филтър, въздух за вътрешно пространствоBG83003дължина, мм[=>]374,4 ширина, мм[=>]167 тегло, кг[=>]0,18 необходими бройки, [=>]1 [=>]хартия
17уплътнение, всмукателен колекторBG14004
18уплътнение, всмукателен колекторBG14005
19ударен тампон, ухо на ресьораBG32066
20ударен тампон, ухо на ресьораBG32162
21ударен тампон, планка на ресьораBG32231масто на монтаж, [=>]задна ос тегло, кг[=>]0,323
22ударен тампон, окачване на дигателяBG24003масто на монтаж, [=>]отпред височина, мм[=>]49,6 вътрешен диаметър, мм[=>]10,6 вътрешен диаметър, мм[=>]25 външен диаметър, мм[=>]64 външен диаметър, мм[=>]70
23ударен тампон, окачване (ресьори)BG32228дебелина, мм[=>]14 дебелина, мм[=>]25 дължина, мм[=>]85 ширина, мм[=>]75 тегло, кг[=>]0,304
24ударен тампон, окачване (ресьори)BG32291масто на монтаж, [=>]предна ос дебелина, мм[=>]13 дължина, мм[=>]110 ширина, мм[=>]84 тегло, кг[=>]0,23
25ударен тампон, окачване (ресьори)BG32292масто на монтаж, [=>]предна ос дебелина, мм[=>]14 дължина, мм[=>]110 тегло, кг[=>]0,226
26ударен тампон, окачване (ресьори)BG32027дължина, мм[=>]120 дължина, мм[=>]130 тегло, кг[=>]0,42 вътрешен диаметър, мм[=>]23 външен диаметър, мм[=>]66
27ударен тампон, окачване (ресьори)BG32076дебелина, мм[=>]37 дължина, мм[=>]80 ширина, мм[=>]64 тегло, кг[=>]0,120 необходими бройки, [=>]4
28ударен тампон, окачване (ресьори)BG32078масто на монтаж, [=>]двустранен масто на монтаж, [=>]отпред дебелина, мм[=>]94 дължина, мм[=>]134 ширина, мм[=>]46 тегло, кг[=>]0,304
29ударен тампон, окачване (ресьори)BG32086дебелина, мм[=>]19 дължина, мм[=>]74 дължина, мм[=>]82 ширина, мм[=>]58 ширина, мм[=>]68 тегло, кг[=>]0,193 необходими бройки, [=>]2
30ударен тампон, гърне| ударен тампон, шофьорска кабинаBG31002