Търсене за CAUTEX

Филтриране на Части
id Ключова дума Код Марка Производител


Снимка Име EAN OEM Описание
1щанга/подпора, стабилизатор8435096882544700108дължина, мм[=>]255 тегло, кг[=>]0,390 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]дясно мярка на резбата, [=>]M12 x 125 [=>]свързваща щанга
2щанга/подпора, стабилизатор8435332300528021095дължина, мм[=>]255 тегло, кг[=>]0,340 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]дясно [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 150
3щанга/подпора, стабилизатор8435332300535021096дължина, мм[=>]255 тегло, кг[=>]0,340 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]ляво [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 150
4щанга/подпора, стабилизатор8435096822786030297дължина, мм[=>]50 вътрешен диаметър, мм[=>]12 тегло, кг[=>]0,200 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен [=>]свързваща щанга
5щанга/подпора, стабилизатор8435096822861030316дължина, мм[=>]160 вътрешен диаметър, мм[=>]12 тегло, кг[=>]0,430 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен [=>]свързваща щанга
6щанга/подпора, стабилизатор8435096876383030319дължина, мм[=>]300 тегло, кг[=>]0,300 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 150
7щанга/подпора, стабилизатор8435096876390030320дължина, мм[=>]134 вътрешен диаметър, мм[=>]12 тегло, кг[=>]0,370 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M12 x 125
8щанга/подпора, стабилизатор8435096876406030321вътрешен диаметър, мм[=>]12 тегло, кг[=>]0,285 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен дължина, мм[=>]122 [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M12 x 125
9щанга/подпора, стабилизатор8435096876413030322дължина, мм[=>]300 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен тегло, кг[=>]0,500 [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M12 x 150
10щанга/подпора, стабилизатор8435096876420030323дължина, мм[=>]300 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен тегло, кг[=>]0,474 [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 150
11щанга/подпора, стабилизатор8435096876437030324дължина, мм[=>]312 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен тегло, кг[=>]0,515 [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 150
12щанга/подпора, стабилизатор8435096876444030325дължина, мм[=>]335 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 150 тегло, кг[=>]0,390
13щанга/подпора, стабилизатор8435096876451030326дължина, мм[=>]320 тегло, кг[=>]0,440 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M12 x 150
14щанга/подпора, стабилизатор8435096876468030327дължина, мм[=>]163 тегло, кг[=>]0,230 масто на монтаж, [=>]задна ос масто на монтаж, [=>]двустранен [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x150
15щанга/подпора, стабилизатор8435332306056031390дължина, мм[=>]330 тегло, кг[=>]0,450 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]ляво [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x150
16щанга/подпора, стабилизатор8435332306117461360дължина, мм[=>]336 тегло, кг[=>]0,400 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]ляво [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M12 x 150
17щанга/подпора, стабилизатор8435332306063031391дължина, мм[=>]330 тегло, кг[=>]0,450 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]дясно [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 150
18щанга/подпора, стабилизатор8435332306124461361масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]дясно тегло, кг[=>]0,400 дължина, мм[=>]336 [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M12 x 150
19щанга/подпора, стабилизатор8435096876482030329дължина, мм[=>]335 тегло, кг[=>]0,420 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 150
20щанга/подпора, стабилизатор8435332306131461362дължина, мм[=>]260 тегло, кг[=>]0,580 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M12 x 150
21щанга/подпора, стабилизатор8435096876505030333дължина, мм[=>]85 тегло, кг[=>]0,260 масто на монтаж, [=>]задна ос масто на монтаж, [=>]ляво [=>]свързваща щанга
22щанга/подпора, стабилизатор8435096889550180184дължина, мм[=>]250 тегло, кг[=>]0,324 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]дясно [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 150
23щанга/подпора, стабилизатор8435096876512030334дължина, мм[=>]85 тегло, кг[=>]0,260 масто на монтаж, [=>]задна ос масто на монтаж, [=>]дясно [=>]свързваща щанга
24щанга/подпора, стабилизатор8435096878257180185дължина, мм[=>]250 тегло, кг[=>]0,324 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]ляво [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 150
25щанга/подпора, стабилизатор8435096881080030336дължина, мм[=>]145 тегло, кг[=>]0,530 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 125
26щанга/подпора, стабилизатор8435332300573461029дължина, мм[=>]335 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен тегло, кг[=>]0,450 [=>]свързваща щанга
27щанга/подпора, стабилизатор8435096882025180197дължина, мм[=>]220 тегло, кг[=>]0,297 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 150
28щанга/подпора, стабилизатор8435096881127030347дължина, мм[=>]345 тегло, кг[=>]0,180 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен [=>]свързваща щанга мярка на резбата, [=>]M10 x 150
29щанга/подпора, стабилизатор8435332302416461415масто на монтаж, [=>]дясно [=>]с винтове тегло, кг[=>]0,200 масто на монтаж, [=>]предна ос [=>]свързваща щанга
30щанга/подпора, стабилизатор8435332306148701063дължина, мм[=>]55 тегло, кг[=>]0,210 масто на монтаж, [=>]предна ос масто на монтаж, [=>]двустранен мярка на резбата, [=>]M10 x 125 [=>]свързваща щанга