Търсене за DITAS

Филтриране на Части
id Ключова дума Код Марка Производител


Снимка Име EAN OEM Описание
1ъглов шарнир| ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA3-260параметър, [=>]DITAS параметър, [=>]DITAS дължина, мм[=>]105 дължина, мм[=>]105 тегло, кг[=>]0,810 тегло, кг[=>]0,810 размер на конуса, мм[=>]20 размер на конуса, мм[=>]20 външна резба, мм[=>]M24x1,5 външна резба, мм[=>]M24x1,5 [=>]с дясна резба [=>]с дясна резба [=>]с принадлежности [=>]с принадлежности
2ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA3-2047параметър, [=>]DITAS дължина, мм[=>]120 тегло, кг[=>]1,78 размер на конуса, мм[=>]31,5 външна резба, мм[=>]M24x1,5 външна резба, мм[=>]M30x1,5 [=>]с дясна резба
3ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA3-237параметър, [=>]DITAS. дължина, мм[=>]115 тегло, кг[=>]1,253 тръба-O, мм[=>]35 размер на конуса, мм[=>]22 вътрешна резба, мм[=>]M18x1,5 външна резба, мм[=>]M30x1,5 [=>]с дясна резба
4ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA3-2952параметър, [=>]DITAS дължина, мм[=>]100 тегло, кг[=>]0,596 необходими бройки, [=>]1 външна резба, мм[=>]M22x1,5 [=>]с дясна резба
5ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA3-3285параметър, [=>]DITAS дължина, мм[=>]120 тегло, кг[=>]1,74 размер на конуса, мм[=>]31,5 вътрешна резба, мм[=>]M24x1,5 външна резба, мм[=>]M30x1,5 [=>]с лява резба
6ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA2-3738параметър, [=>]DITAS масто на монтаж, [=>]предна ос дължина, мм[=>]120 тегло, кг[=>]1,74 размер на конуса, мм[=>]30 външна резба, мм[=>]M24x1,5 външна резба, мм[=>]M30x1,5 [=>]с дясна резба
7ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA2-3946параметър, [=>]DITAS дължина, мм[=>]245 тегло, кг[=>]1,07 необходими бройки, [=>]1 външна резба, мм[=>]M22x1,5 [=>]с лява резба
8ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA3-4622параметър, [=>]DITAS O, мм[=>]56 дължина, мм[=>]140 тегло, кг[=>]1,259 тръба-O, мм[=>]56 размер на конуса, мм[=>]25 външна резба, мм[=>]M20x1,5 външна резба, мм[=>]M30x1,5 [=>]с дясна резба
9ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA3-4626параметър, [=>]DITAS O, мм[=>]62 дължина, мм[=>]145 тегло, кг[=>]1,424 размер на конуса, мм[=>]27 външна резба, мм[=>]M20x1,5 външна резба, мм[=>]M28x1,5 [=>]с дясна резба
10ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA3-50параметър, [=>]DITAS тегло, кг[=>]0,312 необходими бройки, [=>]1 външна резба, мм[=>]M12x1,5 външна резба, мм[=>]M18x1,5 [=>]с дясна резба
11ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA2-3520параметър, [=>]DITAS масто на монтаж, [=>]предна ос дължина, мм[=>]150 тегло, кг[=>]1,736 размер на конуса, мм[=>]30 външна резба, мм[=>]M24x1,5 външна резба, мм[=>]M30x1,5 [=>]с дясна резба
12ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA1-209параметър, [=>]DITAS. масто на монтаж, [=>]в средата масто на монтаж, [=>]предна ос тегло, кг[=>]1,157 необходими бройки, [=>]1
13ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA3-4625параметър, [=>]DITAS тегло, кг[=>]1,235
14ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA1-1300параметър, [=>]DITAS масто на монтаж, [=>]в средата масто на монтаж, [=>]предна ос тегло, кг[=>]1,157 необходими бройки, [=>]1
15ъглов шарнир, надлъжна кормилна щангаA3-1873параметър, [=>]DITAS дължина, мм[=>]115 тегло, кг[=>]1,253 тръба-O, мм[=>]35 размер на конуса, мм[=>]22 вътрешна резба, мм[=>]M18x1,5 външна резба, мм[=>]M30x1,5 [=>]с дясна резба
16ъглов шарнирA2-4882параметър, [=>]DITAS масто на монтаж, [=>]предна ос дължина, мм[=>]145 размер на конуса, мм[=>]28,6 външна резба, мм[=>]M30x1,5 [=>]с дясна резба [=>]с принадлежности
17ъглов шарнирA2-2338параметър, [=>]DITAS дължина, мм[=>]55 тегло, кг[=>]0,170 размер на конуса, мм[=>]10 външна резба, мм[=>]M14x1,5 [=>]с дясна резба
18щанга/подпора, стабилизаторD2-3412параметър, [=>]DIPAR масто на монтаж, [=>]от двете страни на предната ос дължина, мм[=>]240 тегло, кг[=>]0,34 необходими бройки, [=>]2 [=>]стомана [=>]свързваща щанга
19щанга/подпора, стабилизаторD2-3413параметър, [=>]DIPAR масто на монтаж, [=>]от двете страни на предната ос дължина, мм[=>]238 тегло, кг[=>]0,218 необходими бройки, [=>]2 [=>]стомана [=>]свързваща щанга
20щанга/подпора, стабилизаторA2-5880параметър, [=>]DITAS [=>]свързваща щанга масто на монтаж, [=>]от двете страни на предната ос тегло, кг[=>]0,215 необходими бройки, [=>]2
21щанга/подпора, стабилизаторA2-5881параметър, [=>]DITAS външна резба, мм[=>]M10x1,25 [=>]свързваща щанга масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]55 тегло, кг[=>]0,250 необходими бройки, [=>]1
22щанга/подпора, стабилизаторA2-5882параметър, [=>]DITAS външна резба, мм[=>]M10x1,25 [=>]свързваща щанга масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно дължина, мм[=>]55 тегло, кг[=>]0,250 необходими бройки, [=>]1
23щанга/подпора, стабилизаторA2-5883параметър, [=>]DITAS външна резба, мм[=>]M10x1,25 [=>]стомана [=>]свързваща щанга [=>]поцинкован масто на монтаж, [=>]на задната ос отляво O, мм[=>]8 дължина, мм[=>]90 тегло, кг[=>]0,250 необходими бройки, [=>]1
24щанга/подпора, стабилизаторD2-3593параметър, [=>]DIPAR масто на монтаж, [=>]предна ос дължина, мм[=>]243,5 тегло, кг[=>]0,4 необходими бройки, [=>]2 [=>]прът за клапаните
25щанга/подпора, стабилизаторA2-5884параметър, [=>]DITAS външна резба, мм[=>]M10x1,25 [=>]стомана [=>]свързваща щанга [=>]поцинкован масто на монтаж, [=>]на задната ос отдясно O, мм[=>]8 дължина, мм[=>]90 тегло, кг[=>]0,250 необходими бройки, [=>]1
26щанга/подпора, стабилизаторD2-3604параметър, [=>]DIPAR дължина, мм[=>]347,5 обща дължина, мм[=>]387,5 [=>]свързваща щанга [=>]за автомобили с ляв/десен волан [=>]с принадлежности
27щанга/подпора, стабилизаторA2-5886параметър, [=>]DITAS [=>]стомана [=>]свързваща щанга масто на монтаж, [=>]от двете страни на предната ос дължина, мм[=>]55 тегло, кг[=>]0,210 необходими бройки, [=>]2
28щанга/подпора, стабилизаторA2-5887параметър, [=>]DITAS външна резба, мм[=>]M10x1,25 [=>]свързваща щанга масто на монтаж, [=>]от двете страни на предната ос дължина, мм[=>]285 тегло, кг[=>]0,320 необходими бройки, [=>]2
29щанга/подпора, стабилизаторA2-5888параметър, [=>]DITAS [=>]стомана [=>]свързваща щанга масто на монтаж, [=>]от двете страни на предната ос дължина, мм[=>]285 тегло, кг[=>]0,41 необходими бройки, [=>]2
30щанга/подпора, стабилизаторA2-5889параметър, [=>]DITAS външна резба, мм[=>]M10x1,25 [=>]стомана [=>]свързваща щанга масто на монтаж, [=>]на задната ос отдясно дължина, мм[=>]105 тегло, кг[=>]0,22 необходими бройки, [=>]1