Търсене за PEX

Филтриране на Части
id Ключова дума Код Марка Производител


Снимка Име EAN OEM Описание
1ъглов шарнир, надлъжна кормилна щанга400166506155512.01.043масто на монтаж, [=>]отвън масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно дължина, мм[=>]93 [=>]с дясна резба външна резба, мм[=>]M16x1,5
2ъглов шарнир, надлъжна кормилна щанга400166506377112.02.064масто на монтаж, [=>]предна ос [=>]прът за клапаните [=>]с дясна резба вътрешна резба, мм[=>]M16x1,5
3щанга/подпора, стабилизатор400166506998812.05.001масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]240 [=>]свързваща щанга [=>]стомана тегло, кг[=>]0,34
4щанга/подпора, стабилизатор400166506204012.01.096масто на монтаж, [=>]предна ос дължина, мм[=>]133 [=>]свързваща щанга тегло, кг[=>]0,161
5щанга/подпора, стабилизатор400166506205712.01.097масто на монтаж, [=>]предна ос дължина, мм[=>]125 [=>]свързваща щанга [=>]пластмаса тегло, кг[=>]0,23
6щанга/подпора, стабилизатор400166507004512.05.007масто на монтаж, [=>]предна ос дължина, мм[=>]225 [=>]свързваща щанга външна резба, мм[=>]M 12 x 1,5 тегло, кг[=>]0,486
7щанга/подпора, стабилизатор400166507005212.05.008масто на монтаж, [=>]предна ос [=>]свързваща щанга [=>]стомана тегло, кг[=>]0,47
8щанга/подпора, стабилизатор400166507237712.05.273масто на монтаж, [=>]задна ос [=>]свързваща щанга [=>]метал тегло, кг[=>]0,234
9щанга/подпора, стабилизатор400166507007612.05.011масто на монтаж, [=>]предна ос [=>]свързваща щанга [=>]стомана тегло, кг[=>]0,25
10щанга/подпора, стабилизатор400166515186712.01.105масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно [=>]свързваща щанга
11щанга/подпора, стабилизатор400166507009012.05.013масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно [=>]свързваща щанга [=>]стомана
12щанга/подпора, стабилизатор400166507244512.05.280масто на монтаж, [=>]на задната ос отдясно [=>]свързваща щанга тегло, кг[=>]0,249
13щанга/подпора, стабилизатор400166514456212.05.561масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно дължина, мм[=>]90 [=>]свързваща щанга външна резба, мм[=>]M10x1,25
14щанга/подпора, стабилизатор400166507245212.05.281масто на монтаж, [=>]на задната ос отдясно [=>]свързваща щанга
15щанга/подпора, стабилизатор400166514457912.05.562масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво [=>]свързваща щанга
16щанга/подпора, стабилизатор400166514458612.05.563масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно [=>]свързваща щанга
17щанга/подпора, стабилизатор400166507247612.05.283масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно дължина, мм[=>]122 [=>]свързваща щанга [=>]стомана тегло, кг[=>]0,108
18щанга/подпора, стабилизатор400166514459312.05.564масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво [=>]свързваща щанга
19щанга/подпора, стабилизатор400166507017512.05.021масто на монтаж, [=>]предна ос дължина, мм[=>]300 [=>]свързваща щанга [=>]стомана тегло, кг[=>]0,3
20щанга/подпора, стабилизатор400166518435312.05.565масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво D1, мм[=>]20 [=>]свързваща щанга диам2, мм[=>]22
21щанга/подпора, стабилизатор400166514461612.05.570масто на монтаж, [=>]на задната ос отдясно масто на монтаж, [=>]на задната ос отляво дължина, мм[=>]133 [=>]свързваща щанга външна резба, мм[=>]M12x1,5
22щанга/подпора, стабилизатор400166507019912.05.023масто на монтаж, [=>]на задната ос отляво масто на монтаж, [=>]на задната ос отдясно дължина, мм[=>]100 [=>]свързваща щанга
23щанга/подпора, стабилизатор400166518424712.05.571масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво вътрешен диаметър, мм[=>]10 [=>]свързваща щанга
24щанга/подпора, стабилизатор400166507020512.05.024масто на монтаж, [=>]предна ос дължина, мм[=>]236 [=>]свързваща щанга тегло, кг[=>]0,218
25щанга/подпора, стабилизатор400166518425412.05.572масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]260 [=>]свързваща щанга
26щанга/подпора, стабилизатор400166507021212.05.025масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]345 [=>]свързваща щанга
27щанга/подпора, стабилизатор400166518436012.05.573масто на монтаж, [=>]на предната ос отляво дължина, мм[=>]104 [=>]свързваща щанга външна резба, мм[=>]M10x1,25
28щанга/подпора, стабилизатор400166507022912.05.026
29щанга/подпора, стабилизатор400166518437712.05.574масто на монтаж, [=>]на предната ос отдясно дължина, мм[=>]104 [=>]свързваща щанга външна резба, мм[=>]M10x1,25
30щанга/подпора, стабилизатор400166519019412.05.575масто на монтаж, [=>]на задната ос отляво масто на монтаж, [=>]на задната ос отдясно [=>]свързваща щанга